Programma van deze partytrip naar Mayday
Partytrip: bus naar Mayday, busreis met Partybus
Partytrip (dag 1): Zondag 30 april 2017
Ophaalronde met de Partybus
Vertrek vanuit onze diverse opstapplaatsen
Opstappen op de Partybus:
- regio Belgische kust rond 13:00
- regio Vlaanderen rond 14:00
- regio Brussel rond 14:30
- randstad Holland rond 14:30
- regio Limburg rond 15:30
- regio Zuid-Holland rond 16:00
Exclusieve Partybus-trip richting Dortmund
Rechtstreekse en comfortabele rit, Partybus multimedia system
- volledige rit: party time met Partybus-café
- maaltijdstop (McDonalds) ergens halverwege de reis
Aankomst in Dortmund (Westfalenhallen)
Aankomst is voorzien rond 19:00
Onmiddellijke toegang tot het evenement
MAYDAY
- van 19:00 tot 09:00 (= 14 uur non stop)
- 1 enorme arena + 2 zalen, foodcourt in catacomben, chillout
- Retro, Techno, Electro, Hardstyle, Hardcore, Trance, ...
- 30.000 bezoekers
Partytrip (dag 2): Maandag 1 mei 2017
Verzamelen van de reizigers aan de Partybus
De Partybus zal geparkeerd staan op de busparking
Beschikbaar vanaf 09:00
Terugreis met de Partybus
Vertrek is voorzien rond 09:30
Rechtstreekse en comfortabele rit, Partybus multimedia system
- volledige rit: chillout atmosphere
- meerdere stops op de terugweg volgens het ritme van de groep
Einde van deze partytrip
Uitstappen aan de vertrekplaatsen
Terug thuis in de vroege namiddag